- Emil Ożóg -

Usługi

Sky is the

limit

-Zakres Usług-

-filmowanie z drona-filmowanie z powietrza-ujęcia lotnicze-filmowanie dronem-film promocyjny-ujęcia z drona

Oferujemy profesjonalne usługi dronem w całej Polsce. Uzyskaj niesamowite zdjęcia lotnicze lub filmy wideo dla twojej inwestycji, niezależnie od tego, czy jest to promocja obiektu, sprzedaż działki, nieruchomość komercyjna, inspekcja paneli słonecznych, aktualizacja postępu budowy, czy cokolwiek innego, co masz na myśli. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu szybko i w okazyjnej cenie dostarczymy niestandardowy materiał filmowy dostosowany do Twoich potrzeb.

-NAgranie z drona-

Media & Marketing

filmy promocyjne - zdjęcia - nieruchomości- działki

Przyciągnij uwagę klientów i zapewnij im angażujące emocjonalnie treści, dodając filmy z drona do swojej strony internetowej i materiałów marketingowych. Promuj swoją markę jako najnowocześniejszą, unikalną i zróżnicowaną, jednocześnie pomagając swoim klientom zaangażować się w produkt w najlepszy możliwy sposób.

-NAgranie z drona-

Domy&Działki

filmy promocyjne - zdjęcia - nieruchomości- działki

Potencjalni nabywcy domów lub twojej działki kierują się na podstawie tego, co widzą w Internecie. Fotografia i wideografia dronem może pomóc Ci zademonstrować swoje możliwości podczas promowania oferty i podkreślania jej najlepszych cech w porywający sposób.

-NAgranie z drona-

Promocje Turystyczne Miasta

filmy promocyjne - zdjęcia - nieruchomości- działki

Ujęcia z drona są świetnym sposobem na pokazanie okolicy z jak najlepszej strony. Pozwalają uchwycić unikalne widoki niektórych z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Twoim mieście, aby przyciągnąć jak najwięcej turystów.

-NAgranie z drona-

Energia słoneczna

filmy promocyjne - zdjęcia - nieruchomości- działki

Energia słoneczna i drony to połączenie stworzone dla siebie. Zdjęcia lotnicze mogą zapewnić widok z góry na na twoje panele słoneczne i zebrać krytyczne dane, w tym wadliwe panele, prezentacja inwestycji.

-NAgranie z drona-

Dokumentacja budowlana

filmy promocyjne - zdjęcia - nieruchomości- działki

Śledzenie projektów i ich postępów jeszcze nigdy nie było tak proste. Zobacz, jak Twoje projekty rozwijają się z lotu ptaka dzięki profesjonalnym zdjęciom lotniczym z drona i wideografii. Wykorzystaj zdjęcia do monitorowania określonych aspektów projektu, do wyznaczania lokalizacji lub jako materiały promocyjne i marketingowe.

-NAgranie z drona-

Apartamenty

filmy promocyjne - zdjęcia - nieruchomości- działki

Wykorzystaj zdjęcia i filmy z powietrza, aby zaprezentować lokalizację i udogodnienia Twojego kompleksu apartamentów.

-NAgranie z drona-

Nieruchomość komercyjna

filmy promocyjne - zdjęcia - nieruchomości- działki

Wykorzystaj nagrania z powietrza z drona, aby stworzyć fascynujące i wciągające filmy wideo na temat swojej nieruchomości. Uzyskaj piękne obrazy z wcześniej niewidzianych kątów. Wykonujemy zdjęcia lotnicze i naziemne w wysokiej rozdzielczości, idealne do drukowania broszur, oprawiania obrazów i wielu innych kreatywnych celów. Zaprezentuj zupełnie nowe centrum handlowe, budynek biurowy lub inną nieruchomość komercyjną dzięki naszym profesjonalnie zmontowanym zdjęciom i filmom.

Uważam, że to świetnie, gdy klienci dają nam 14 dni roboczych na wykonanie sesji. W szczególnych przypadkach, kiedy czas jest kluczowy chętnie pomożemy Ci szybciej, jeśli tego potrzebujesz. Zredagowane zdjęcia możemy dostarczyć w ciągu 24 godzin od momentu wykonania sesji. Jeśli Twój projekt wymaga dodatkowej obróbki, w tym mapowania, edycji wideo lub łączenia obrazów, czas dostawy może potrwać kilka dni.

W przypadku większości projektów, w ciągu 24 godzin od zakończenia sesji dostarczymy Ci edytowane zdjęcia cyfrowe za pośrednictwem Google Drive. Jeśli Twój projekt wymaga dodatkowej obróbki, w tym mapowania, edycji wideo lub łączenia obrazów, czas dostawy może potrwać kilka dni. Otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą link do Twojej internetowej galerii zdjęć, z której możesz pobrać wszystkie pliki na urządzenie lokalne.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczanie najwyższej możliwej jakości zdjęć, dlatego, o ile klient nie określi inaczej, zdjęcia wykonujemy w formacie RAW (DNG), a filmy w formacie MP4 lub MOV. Obrazy RAW (DNG) są konwertowane do formatu JPG podczas edycji.

Naszym klientom dostarczamy wyłącznie zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Szczegółowe informacje można znaleźć w sekcji Specyfikacje kamery DJI poniżej.

Sensor

 

1/2.3” (CMOS), Effective pixels:12.35 M (Total pixels:12.71M)
 

Lens

 

FOV 78.8° 26 mm (35 mm format equivalent) f/2.2 
Distortion < 1.5% Focus from 0.5 m to ∞

ISO Range

 

video: 100-3200 
photo: 100-1600

Electronic Shutter Speed

 

8s -1/8000 s

 

Image Size

 

 

4000×3000

 

Still Photography Modes

 

 

Single shot 
Burst shooting: 3/5/7 frames
Auto Exposure Bracketing (AEB): 3/5 bracketed frames at 0.7 EV Bias
Interval

Video Recording Modes

 

C4K: 4096×2160 24p 
4K: 3840×2160 24/25/30p 
2.7K: 2720×1530 24/25/30p 
FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/96p 
HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p

Max Video Bitrate

 

60 Mbps

 

Supported File Systems

 

 

FAT32 ( ≤ 32 GB ); exFAT ( > 32 GB )

Photo

 

JPEG, DNG

Video

 

MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264)

Supported SD Cards

Micro SD™ 
Max capacity: 128 GB. Class 10 or UHS-1 rating required

Operating Temperature Range

 

32° to 104° F ( 0° to 40° C )

Do 30km od Żołyni cena za dojazd jest gratis. Do dalszych miejsc koszt dojazdu oblicza się na podstawie formuły (1zł/km)

Fakturę sprzedaży lub paragon w formie elektronicznej wysyłamy drogą mailową 24h od otrzymania przez klienta materiałów.